reikiobchůdek    nic není náhoda... 

Hvězdičky pro kočičky

Hvězdičky pro kočičky

Hvězdičky, které jsou na obrázcích, vyrábějí 2 šikovné paní z Prahy Žižkova z čajových sáčků za jediným účelem. Jejich prodejem pomáhají sponzorovat kočičí domov.  http://www.mnau.cz/o-nas/

Občanské sdružení Kočičí Azyl CZ (viz web www.kociciazyl.cz) bylo založeno v r. 2004. Od svého vzniku aktivně podporuje celou řadu kočičích útulků a depozita (finančně, hmotně, propagací koček k umístění…). Též se snaží důsledně provádět osvětu v oblasti ochrany zvířat proti týrání a dále o kastracích, které považuje za nejlepší nástroj redukce nežádoucího přemnožování koček (zejména toulavých).

Koupí hvězdičky za 10 Kč přispějete na kočičí potřeby částkou 10 Kč. Doporučujeme hvězdičky objednávat zároveň se zbožím. Neplatíte tak poštovné.

Prosíme, barvy vybírejte vzhledem k mnoha druhům čajových sáčků pouze orientačně.

Pokud objednáte hvězdičky samostatně, využíváme pro tento jediný produkt běžnou poštovní zásilku právě z důvodu nízkého poštovného. Tato není pojištěná. Poštovné je stanovené na částku 15,- Kč. Případná dobírka jej prodraží o dalších 15,- Kč.  Nicméně při více než 7 ks poštovné nehradíte. Hradíte pouze případný dobírkový poplatek. Při objednávce nad 15 ks nehradíte ani poštovné, ani dobírkový poplatek.

Údaje útulku

IČO: 26665174
Reg. MV ČR pod čj. VS/1-1/57398/04-R
Kateřina Kašparová, předsedkyně výboru (od r. 2004)
Číslo účtu: 237516697/0300 (ČSOB)

 

Útulek máe i transparentní účet– každý může vidět, na co se peníze používají, viz zde:

https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2600259154

Na Vaše dary Vám rádi z útulku vystaví Sponzorské potvrzení pro účely daňových úlev. O konkrétním užití větších darů budete na přání pravidelně informováni.